Newman University

Newman University

 • شهر بیرمنگام
 • تعداد دانشجو 2800 نفر
 • TEF Silver

درباره Newman University

دانشگاه نیومن، در حومه شهر بارتلی گرین، در بیرمنگام انگلستان قرار دارد. این دانشگاه در سال 1968 تاسیس شده است. دانشگاه در یک منطقه مسکونی آرام بنا شده و از این رو محیط مناسبی برای یادگیری ایجاد کرده است. دانشجویان برای توانایی شرکت در بحث تئوری‌ها و ایده‌ها با مربیان، تبدیل شدن به دانشجویانی مستقل و متفکران خلاق که می‌توانند در جهان تغییری ایجاد کنند، به چالش کشیده می‌شوند. دانشجویان موسسات شریک با نیومن، قادر اند با یک برنامه تحصیلی اراسموس به مدت یک ترم یا یک سال تحصیلی کامل، در دانشگاه تحصیل کنند.

نمایش بیشتر نمایش کمتر
مشخصات دانشگاه Newman University
 • سطح تحصیلات

  تحصیلات تکمیلی 20% کارشناسی 80%
 • نحوه مطالعه

  نیمه وقت 25% تمام وقت 75%
 • دانشجویان از کجا آمده اند؟!

  اروپا 0%
  انگلیس 99% دیگر1%
 • محل اقامت

  سالن‌های اقامتی، همگی در محوطه‌ی دانشگاه و با دسترسی آسان به فضا و امکانات آموزشی واقع شده اند. تالارهای جدید بیش از 100 اتاق اختصاصی را ارائه می‌دهند. تیم مشاوره املاک دانشجویی در مورد پیدا کردن مساکن شخصی اجاره ای به دانشجویان کمک می‌کند.

 • مشاغل دانشجویی

  نزدیکی دانشگاه به مرکز شهر بیرمنگام باعث ایجاد فرصت‌های شغلی زیادی برای دانشجویان شده است. همچنین، بسیاری از دانشجویان می‌توانند در داخل دانشگاه، کارهایی از جمله خانه‌داری، متصدی کافه و پیوستن به تیم سفیران دانشجویی را بر عهده بگیرند و یا در مرکز تفریحی مشغول به کار شوند.

 • کتابخانه

  این كتابخانه با فضای باز و مدرن، كانون و قلب دانشگاه نیومن است؛ که روزانه از ساعت 7:30 صبح تا نیمه شب، آماده ارائه خدمات به دانشجویان می‌باشد. منابع کتابخانه شامل: 100 هزار کتاب چاپ شده، مجلات یا ژورنال‌ها و آثار باستانی و بخش‌های آن شامل: فضاهای مطالعاتی گروهی و انفرادی که در اختیار دانشجویان قرار گرفته است. همچنین، امکان دسترسی به میلیون‌ها منبع دیجیتالی از جمله کتاب‌های الکترونیکی، مقاله‌های ژورنالی، اطلاعات و سایر منابع تحقیقاتی به صورت آنلاین، وجود دارد.

 • خدمات درمانی و پزشکی

  این دانشگاه، سعی در برآورده کردن نیازهای پزشکی و درمانی دانشجویان خود داشته و خود را موظف می‌داند دانشجویانی که ممکن است نیاز به پشتیبانی بیشتری داشته باشند، این حمایت را به طور کامل دریافت کنند.

 • کیفیت و پشتیبانی تحصیلی

  تیم پشتیبانی تحصیلی، به پیشرفت و بهبود مهارت‌های مطالعاتی دانشجویان کمک می‌کند. حمایت از دانشجویان دارای معلولیت، اختلال در یادگیری و تحت درمان صورن می‌پذیرد.

دیگر ویژگی‌های این دانشگاه
جوایز TEF
 • TEF چیست؟

  در صورت نیاز به ارائه خدمات درمانی به دانش آموزان، مدرسه پرستار مخصوص به خود را دارد و حتی کلیه مسئولین و کارمندان مدرسه آموزش کمکهای اولیه دیده اند. در نهایت اگر دانش آموزی به خدمات بیمارستانی احتیاج داشته باشد, دانش آموز را به بیمارستان منتقل میکنند

متعلق به چه موسساتیست؟ جایزه
نشان طلايي تي اي اف ارائه دهنده اموزش و پژوهش ها در بهترين و بالاترين كيفيت ممكن به همراه نتيايج درخشان دانشجو ها در اين دانشگاه ها ميباشد. TEF Gold
نشان نقره اي تي اي اف ارائه دهنده كيفت بالاي اموزشي، يادگيري و همچنين نتايج بسيارخوب دانشجويان در اين دانشگاه ها است. TEF Silver
نشان برنز تي اي اف ارائه دهنده ي كيفيت قابل قبول اموزش با استاندارد هاي دانشگاهي كشور انگلستان است. TEF Bronze
اين موسسات موفق به كسب استاندارد هاي اموزشي و تحقيقاتي دانشگاه ها در كشور انگلستان شده اند و در حال حاضر اطلاعات كافي در تعين رتبه تي اي اف اين دانشگاه ها در دسترس نيست. TEF Provisional
تجربیات پیوندی

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین
Application Form