Leeds Trinity University

Leeds Trinity University

 • شهر لیدز
 • تعداد دانشجو 3415 نفر
 • TEF Silver

درباره Leeds Trinity University

لیدز ترینتی دانشگاهی کوچک است که به لطف رویکرد متمایز به اشتغال زایی، دارای شهرت جهانی می‌باشد. این دانشگاه در یک پردیس زیبا در فاصله شش مایلی از لیدز، یکی از بهترین شهرهای دانشجویی در انگلستان، واقع شده و با تجربه آموزشی بیش از 50 سال، آموزش دانشجو محور ارائه می‌دهد. این دانشگاه در زمینه اشتغال زایی و ارائه مدارک حرفه‌ای، یکی از دانشگاه‌های برتر انگلستان محسوب می‌شود. بیش از 95 درصد از فارغ‌التحصیلان در طی شش ماه، وارد بازار کار می‌شوند. اساتید و کارکنان این دانشگاه در رشته‌های تحصیلی خود از تجربه و علم بالایی برخوردارند.

نمایش بیشتر نمایش کمتر
مشخصات دانشگاه Leeds Trinity University
 • سطح تحصیلات

  تحصیلات تکمیلی 23% کارشناسی 77%
 • نحوه مطالعه

  نیمه وقت 16% تمام وقت 84%
 • دانشجویان از کجا آمده اند؟!

  اروپا 1%
  انگلیس 98% دیگر1%
 • محل اقامت

  اسکان در دانشگاه برای کلیه دانشجویان سال اول، مقطع کارSwimسی ارشد، تضمین شده است (در صورت رزرو قبل از 30 ژوئن). کلیه اقامتگاه‌ها، تحت مدیریت و متعلق به دانشگاه است؛ به این معنی که، دانشجویان مستقیماً با دانشگاه سر و کار دارند و نه شخص ثالث دیگری. اتاق‌های اختصاصی، حمام مشترک، وای فای و بیمه دارایی‌های شخصی گزینه‌های در دسترس دانشجویان است. آپارتمان‌های مشترک، از هر نظر استاندارد، با امنیت بالا و در فاصله کمی با دانشگاه واقع شده‌اند.

 • مشاغل دانشجویی

  مشاغل داخلی مجموعه شامل: سفیران دانشجویی، تیم اتحادیه دانشجویان و یا کار کردن در فروشگاه‌های مواد غذایی و آشامیدنی دانشگاه است. دانشجویان می‌توانند شغل پاره وقت متناسب خود را از طریق بستر myFuture دانشگاه، که توسط مشاورین مربوطه پشتیبانی می‌شود، پیدا کنند.

 • کتابخانه

  کتابخانه دانشگاه در هفت روز هفته، به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به دانشجویان است. منابع کتابخانه شامل: بیش از 100 هزار کتاب‌های چاپی، مجلات و بیش از 400 هزار کتاب‌های الکترونیکی است. طیف وسیعی از سالن‌های مطالعه گروهی و فردی در اختیار دانشجویان قرار گرفته است؛ همچنین، صندلی‌های استاندارد در این فضا تعبیه و دسترسی به سایر طبقات ساختمان، با آسانسور صورت می‌گیرد. یک کافی شاپ نیز، در ساعات کاری کتابخانه آماده‌ی پذیرایی از دانشجویان است.

 • خدمات درمانی و پزشکی

  خدمات پشتیبانی دانشجویی به همراه تیم سلامت و مشاوره‌، برنامه‌های آنلاین، قرارهای ملاقات و مشاوره رایگان در اختیار دانشجویان قرار می‌دهند. یک سرویس مشاوره‌ی محرمانه، برای سلامت روانی دانشجویان لحاظ شده است؛ که در طول مدت زمان تعطیلات نیز، آماده‌ی ایفای نقش و حل مسائل آنان می‌باشد.

 • کیفیت و پشتیبانی تحصیلی

  مرکز یادگیری و کارگاه‌های آموزشی، از طریق پشتیبانی و توصیه‌های متناسب، به پیشرفت مهارت‌های دانشگاهی، توسعه‌ی مهارت‌های تحقیقی و تفکر انتقادی کمک می‌کنند. مباحث جلسات آموزشی شامل: مقاله نویسی، زبان دانشگاهی و مدیریت زمان است. تعداد محدود دانشجویان هر کلاس، زمینه ساز افزایش کیفیت حمایت فردی از آن‌ها می‌باشد.

دیگر ویژگی‌های این دانشگاه
جوایز TEF
 • TEF چیست؟

  در صورت نیاز به ارائه خدمات درمانی به دانش آموزان، مدرسه پرستار مخصوص به خود را دارد و حتی کلیه مسئولین و کارمندان مدرسه آموزش کمکهای اولیه دیده اند. در نهایت اگر دانش آموزی به خدمات بیمارستانی احتیاج داشته باشد, دانش آموز را به بیمارستان منتقل میکنند

متعلق به چه موسساتیست؟ جایزه
نشان طلايي تي اي اف ارائه دهنده اموزش و پژوهش ها در بهترين و بالاترين كيفيت ممكن به همراه نتيايج درخشان دانشجو ها در اين دانشگاه ها ميباشد. TEF Gold
نشان نقره اي تي اي اف ارائه دهنده كيفت بالاي اموزشي، يادگيري و همچنين نتايج بسيارخوب دانشجويان در اين دانشگاه ها است. TEF Silver
نشان برنز تي اي اف ارائه دهنده ي كيفيت قابل قبول اموزش با استاندارد هاي دانشگاهي كشور انگلستان است. TEF Bronze
اين موسسات موفق به كسب استاندارد هاي اموزشي و تحقيقاتي دانشگاه ها در كشور انگلستان شده اند و در حال حاضر اطلاعات كافي در تعين رتبه تي اي اف اين دانشگاه ها در دسترس نيست. TEF Provisional
تجربیات پیوندی

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین
Application Form