Leeds Arts University

Leeds Arts University

 • شهر لیدز
 • تعداد دانشجو 1850 نفر
 • TEF Silver

درباره Leeds Arts University

دانشگاه هنر لیدز یکی از معدود دانشگاه های تخصصی هنر در انگلستان است که در طول 170 سال فعالیت خود تاثیر فراوانی بر صنعت هنر بریتانیا داشته است. دانشجویان در محیط هنری و خلاق آموزش می‌بینند. باور دانشگاه بر این است که لیدز بهترین محیط برای پرورش هنرمندان، طراحان، موسیقی دانان، نویسندگان و فیلمسازان است. احساس امنیت و شیوه زندگی مقرون به صرفه، لیدز را به مکانی ایده آل برای زندگی و یادگیری تبدیل کرده است. این دانشگاه دارای جامعه ای بین المللی در حال رشد در مقاطع کارSwimسی و کارSwimسی ارشد و پذیرای دانشجویان بیش از 50 ملیت مختلف می‌باشد. این دانشگاه به طور مرتب بر امکانات خود افزوده و امکانات سابق را بازسازی می‌کند تا بتواند به بهترین شکل پاسخگوی نیازهای درحال رشد و متنوع دانشجویان باشد.

نمایش بیشتر نمایش کمتر
مشخصات دانشگاه Leeds Arts University
 • سطح تحصیلات

  تحصیلات تکمیلی 2% کارشناسی 98%
 • نحوه مطالعه

  نیمه وقت 2% تمام وقت 98%
 • دانشجویان از کجا آمده اند؟!

  اروپا 1%
  انگلیس 95% دیگر4%
 • محل اقامت

  انتخاب اکثر دانشجویان در سال اول زندگی در اقامتگاه های دانشجویی است. آپارتمان های مشترک از نظر استاندارد و با امنیت بالا و در فاصله کمی با دانشگاه واقع شده اند. هیچ یک از اقامتگاه ها متعلق به دانشگاه نیست و توسط دانشگاه اداره نمی شود اما روابط خوبی با ارائه دهندگان آنها دارد. 3 محل اقامت برای دانشجویان با شرایط مختلف و امکانات متنوع موجود می‌باشد. Carr Mills یک خانه دانشجویی مدرن برای دانشجویان است که دارای اتاق هایی در طبقات 5 ، 6 و 7 است که فقط در 15 دقیقه پیاده روی از دانشگاه و یک مسافرت کوتاه با اتوبوس به مرکز شهر لیدز واقع شده است؛ اتاقها با آشپزخانه و اتاق استراحت مشترک، دسترسی به اینترنت و امنیت 24 ساعته اختصاصی هستند. iQ لیدز اسکان دانشجویی مدرنی است که در فاصله 10-15 دقیقه پیاده روی از دانشگاه لیدز، نزدیک به منطقه دانشجویی محبوب Headingley ، و یک مسافرت کوتاه با اتوبوس به مرکز شهر لیدز واقع شده است. این مجموعه دارای یک سالن ورزشی، لباسشویی، اتاق مطالعه و بازی است و به دلیل میزبانی از برنامه های منظم اجتماعی معروف است. Hepworth Lodge (پارک آزادی سابق) یک ساختمان مدرن دانشجویی است و تنها با چند دقیقه پیاده روی از مرکز شهر فاصله دارد و با 20 دقیقه پیاده روی از دانشگاه فاصله دارد. همه اتاق ها دارای مبلمان مدرن و اتاق اختصاصی، آشپزخانه و اتاق استراحت بزرگ، دسترسی به اینترنت و امنیت 24 ساعته هستند.

 • مشاغل دانشجویی

  لیدز یکی از سریع ترین شهرها در انگلیس است که کار پاره وقت را به راحنی در دسترس دانشجویان قرار می دهد. این دانشگاه با فراهم کردن بستر های مناسب و برگزاری کارگاه های آموزشی و سمینارهای ویژه با متخصصان، تجربه لازم را برای دانشجویان فراهم می‌کند و آینده کاری آنها را پس از فارغ التحصیلی تضمین می‌کند.

 • کتابخانه

  كتابخانه های دانشگاه مجموعه های چاپی و آنلاین استثنایی را برای هنرهای خلاقانه فراهم كرده و به طیف گسترده ای از منابع مطالعه دسترسی دارند. دانشگاه دارای دو کتابخانه تخصصی هنر می‌باشد که مجهز به منابع مهم مطالعاتی هستند. کتابخانه Blenheim Walks یک کتابخانه تخصصی ویژه هنر است، این کتابخانه دسترسی به ضبط شده ها، برنامه های بایگانی شده و فعلی تلویزیون و رادیو را دارد. کتابخانه Blenheim Walks در طول روزهای هفته از ساعت 8:30 صب تا 9:00 شب و در آخر هفته ها از ساعت 10:00 صبح تا 5:00 عصر در دسترس است. کتابخانه Vernon Street از دوشنبه تا جمعه ازساعت 8:30 صبح تا 6:00 عصر در دسترس است. هردو کتابخانه فاصله ی بسیار کمی با دانشگاه دارند به طوری که با چند دقیقه پیاده روی به دنیایی از اطلاعات دست خواهید یافت.هر دو کتابخانه دارای امکانات فراوانی هستند، که شامل اشتراک ژورنال های بین المللی، مجموعه های تخصصی کتاب های هنرمندان، کتاب عکس، کتاب های مصور، رمان های گرافیکی، نمرات و ضبط ها، دسترسی به بایگانی شده های ویژه تلویزیون و رادیو فعلی، اشتراک در پایگاه داده های تصویر، ژورنال و مد و مجموعه رایانه هایی با چاپگر و اسکنر.آنها دسترسی به منابع مهم مطالعاتی دارند از جمله:تقریباً 60000+ کتاب، 170+ اشتراک مجله ملی و بین المللی، 4000+ DVD، سیستم Mac ، چاپگر و اسکنرها، مجموعه تخصصی کتاب های هنرمندان و عکاسان، مجموعه ای در حال رشد از اشتراک های آنلاین و کتاب های الکترونیکی.

 • خدمات درمانی و پزشکی

  نیم پزشکی دانشجویی لیدز همواره در کنار دانشگاه و با فاصله ی کمی از دانشگاه، به اندازه چند دقیقه پیاده روی، آماده خدمت رسانی به دانشجویان می‌باشد. مشاوران آموزش دیده و با تجربه به تمامی دانشجویان خدمات ارائه می دهند. یک کلینیک بهداشت جنسی در مرکز موریون، تنها با یک پیاده روی کوتاه از دانشگاه فاصله دارد. رفاه دانشجویی می‌تواند مشاوره شخصی را برای دانشجویان ترتیب دهد. مشاوران آموزش دیده‌ و تجربه گسترده ای از کار با دانشجویان دارند. کلیه مشاوران متعلق به دستگاههای حرفه ای مشاوره / درمانی مربوط می‌باشند.

 • کیفیت و پشتیبانی تحصیلی

  تیم پشتیبانی تحصیلی با ارائه جلسات گروهی و فردی، بهبود مهارت های مدیریتی و سازمانی و تفکر انتقادی سعی بر پیشرفت تحصیلی دانشجویان دارد. تیم توسعه یادگیری خوشحال است که در مورد هر جنبه ای از پیشرفت دانشجویان با آنها صحبت کند. این تیم از تفسیر مختصر، کار کتبی و ارائه و کار گروهی، از خواندن و یادداشت برداری، یادداشت برداری و استناد و ارجاع پشتیبانی می‌کند. و در راستای بهبود مهارتهای مدیریتی و سازمانی وقت و توسعه تفکر انتقادی عمل می‌کند.  

دیگر ویژگی‌های این دانشگاه
جوایز TEF
 • TEF چیست؟

  در صورت نیاز به ارائه خدمات درمانی به دانش آموزان، مدرسه پرستار مخصوص به خود را دارد و حتی کلیه مسئولین و کارمندان مدرسه آموزش کمکهای اولیه دیده اند. در نهایت اگر دانش آموزی به خدمات بیمارستانی احتیاج داشته باشد, دانش آموز را به بیمارستان منتقل میکنند

متعلق به چه موسساتیست؟ جایزه
نشان طلايي تي اي اف ارائه دهنده اموزش و پژوهش ها در بهترين و بالاترين كيفيت ممكن به همراه نتيايج درخشان دانشجو ها در اين دانشگاه ها ميباشد. TEF Gold
نشان نقره اي تي اي اف ارائه دهنده كيفت بالاي اموزشي، يادگيري و همچنين نتايج بسيارخوب دانشجويان در اين دانشگاه ها است. TEF Silver
نشان برنز تي اي اف ارائه دهنده ي كيفيت قابل قبول اموزش با استاندارد هاي دانشگاهي كشور انگلستان است. TEF Bronze
اين موسسات موفق به كسب استاندارد هاي اموزشي و تحقيقاتي دانشگاه ها در كشور انگلستان شده اند و در حال حاضر اطلاعات كافي در تعين رتبه تي اي اف اين دانشگاه ها در دسترس نيست. TEF Provisional
تجربیات پیوندی

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین
Application Form