imperial college london

imperial college london

 • شهر London
 • تعداد دانشجو نفر
 • TEF Gold

درباره imperial college london

کالج سلطنتی یا امپریال London در سال 1907 میلادی تاسیس شده و امروزه یکی از معتبرترین موسسات آموزش عالی بریتانیا و جهان محسوب می‌شود. کالج سلطنتی London یک دانشگاه منحصر به فرد در انگلستان است که تمرکز آن منحصراً بر روی مهندسی، علوم، پزشکی و تجارت می‌باشد. قبولی و ورود به این دانشگاه از هر دانشگاهی در انگلستان و کل اروپا و حتی آسیا سخت‌تر است. طیف وسیعی از خدمات برای کمک به دانشجویان بین المللی در کوتاه‌ترین زمان از جمله مشاوره ویزا و پشتیبانی رایگان زبان انگلیسی در این دانشگاه صورت می‌گیرد. امپریال یکی از متنوع‌ترین جوامع دانشجویی در انگلستان را با بیش از 130 ملیت و انواع فرهنگ‌ها به خود اختصاص داده است. امپریال به طور مداوم در بین 10 دانشگاه برتر جهان از نظر رتبه‌بندی جهانی دانشگاهی QS قرار می‌گیرد. این امر باعث ارزش بالای مدارک تحصیلی امپریال نزد کارفرمایان در سراسر جهان شده است. در خارج از کلاس درس، دانشجویان به بیش از 380 باشگاه، انجمن و پروژه داوطلبانه دسترسی دارند که بیشترین میزان در میان دانشگاه‌های انگلستان است.

نمایش بیشتر نمایش کمتر
مشخصات دانشگاه imperial college london
 • سطح تحصیلات

  تحصیلات تکمیلی 46% کارشناسی 54%
 • نحوه مطالعه

  نیمه وقت 8% تمام وقت 92%
 • دانشجویان از کجا آمده اند؟!

  اروپا 16%
  انگلیس 50% دیگر34%
 • محل اقامت

  مکان اقامت تضمین شده در کالج برای کلیه دانشجویان سال اول کارSwimسی که شرایط و ضوابط امپریال را رعایت کنند، اختصاص داده می‌شود. یک تیم پشتیبانی مسکونی برای ارائه پشتیبانی و سازماندهی فعالیت‌های اجتماعی در 24 ساعت شبانه روز 7 روز هفته در محل هر سالن حضور دارد. اجاره بها شامل کلیه قبوض از جمله هزینه‌های مربوط به گاز و برق، اینترنت، نظافت عمومی و بیمه دارایی‌های شخصی می‌باشد. مدت قراردادهای اقامتی 38 الی 40 هفته است، بنابراین نیازی به جابه‌جایی در تعطیلات کریسمس و عید پاک نیست. تهیه غذا در همه اقامتگاه‌ها به عهده دانشجو می‌باشد ولی انتخاب‌های گسترده‌ای از مراکز تهیه و توزیع غذا در اطراف پردیس دانشگاه وجود دارد.

 • مشاغل دانشجویی

  کالج امپریال دارای یک هیئت تخصصی شغلی است که در آن کارفرمایان به‌طور مرتب فرصت‌های شغلی دانشجویی، کاریابی و کارآموزی را تبلیغ می‌کنند. طرح سفیر رئیس دانشگاه امپریال، یک راهکار عالی برای توسعه مهارت‌های جدید از طریق کمک کردن در مناسبت‌ها ضمن کسب پول اضافی است.

 • کتابخانه

  کتابخانه مرکزی در پردیس اصلی کنزینگتون جنوبی، به صورت شبانه روزی باز است که مکان‌های مطالعه آرام، ساکت و گروهی دارد. كتابداران خبره و خاص هر رشته در همه گروه‌های آموزشی برای کمک به دانشجويان در يافتن منابع مورد نياز خود، آماده هستند. کتابخانه مرکزی دارای مجموعه گسترده‌ای از مجلات الکترونیکی، کتاب‌های الکترونیکی و پایگاه داده است که هم در داخل و هم خارج از دانشگاه قابل دسترسی هستند. نرم‌افزارهای رایانه‌ای رایگان و تخفیف‌دار از جمله Microsoft Office 365 رایگان، از طریق فروشگاه تکنولوژی امپریال در دسترس دانشجویان است. کافه کتابخانه مرکزی واقع در طبقه همکف این کتابخانه تا دیر وقت غذا ارائه داده، دارای فضای کافی برای نشستن و باجه‌های کامپیوتر می‌باشد.

 • خدمات درمانی و پزشکی

  همه دانشجویان کالج می‌توانند در ساعات درمانی اداری از مرکز بهداشت اختصاصی سرویس ملی سلامت استفاده کنند. بخش جراحی دندانپزشکی در داخل دانشگاه طیف وسیعی از خدمات سرویس ملی سلامت و درمان‌های خصوصی و آزاد را ارائه می‌دهد. تیم پشتیبانی خشونت جنسی امپریال مشاوره و پشتیبانی تخصصی ارائه می‌دهد. دارای یک سرویس مشاوره اختصاصی دانشجویی و مشاوره در زمینه بهداشت روان است. هر گروه آموزشی دانشگاهی دارای شبکه‌ای از نمایندگان بهزیستی دانشجویی است. مرکز مشاوره اتحادیه کالج امپریال، پشتیبانی و اطلاعاتی در خصوص امر سلامت روان ارائه می‌دهد. سرویس مشاوره ناتوانی و معلولیت از شرایط سلامت روانی این دانشجویان پشتیبانی می‌کند.

 • کیفیت و پشتیبانی تحصیلی

  هر دانشجو دارای یک مشاور شخصی و اختصاصی است که پشتیبانی و مشاوره تحصیلی را ارائه می‌دهد. دانشجویان می‌توانند به منابع مختلف علمی از جمله راهنمای آنلاین Success Guide دسترسی پیدا کنند. پشتیبانی ویژه برای دانشجویان دارای مشکلات خاص در خصوص یادگیری قابل دسترس است.

دیگر ویژگی‌های این دانشگاه
جوایز TEF
 • TEF چیست؟

  در صورت نیاز به ارائه خدمات درمانی به دانش آموزان، مدرسه پرستار مخصوص به خود را دارد و حتی کلیه مسئولین و کارمندان مدرسه آموزش کمکهای اولیه دیده اند. در نهایت اگر دانش آموزی به خدمات بیمارستانی احتیاج داشته باشد, دانش آموز را به بیمارستان منتقل میکنند

متعلق به چه موسساتیست؟ جایزه
نشان طلايي تي اي اف ارائه دهنده اموزش و پژوهش ها در بهترين و بالاترين كيفيت ممكن به همراه نتيايج درخشان دانشجو ها در اين دانشگاه ها ميباشد. TEF Gold
نشان نقره اي تي اي اف ارائه دهنده كيفت بالاي اموزشي، يادگيري و همچنين نتايج بسيارخوب دانشجويان در اين دانشگاه ها است. TEF Silver
نشان برنز تي اي اف ارائه دهنده ي كيفيت قابل قبول اموزش با استاندارد هاي دانشگاهي كشور انگلستان است. TEF Bronze
اين موسسات موفق به كسب استاندارد هاي اموزشي و تحقيقاتي دانشگاه ها در كشور انگلستان شده اند و در حال حاضر اطلاعات كافي در تعين رتبه تي اي اف اين دانشگاه ها در دسترس نيست. TEF Provisional
تجربیات پیوندی

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین
Application Form