Falmouth University

Falmouth University

 • شهر کورنوال
 • تعداد دانشجو نفر
 • TEF Gold

درباره Falmouth University

دانشگاه Falmouth دارای یک جامعه خلاق بین المللی است که از دانشجویان از سراسر جهان استقبال می‌کند. هر دو پردیس دانشگاه در نزدیکی ساحل و در قلب یک جامعه پویا و اجتماعی قرار دارد. در هنگام مراجعه دانشجویان به دانشگاه Falmouth، آن ها به یک پشتیبان معرفی می‌شوند تا در تمام مراحل درخواست و ثبت نام، آن ها را راهنمایی کند. در این دانشگاه افراد دارای ایده و نوآوری جدید و تحول آفرینان مورد تشویق قرار می‌گیرند و امکانات خاصی در اختیار آن ها گذاشته می‌شود و همه دانشجویان از فرصت های خوبی برای تحقق توانمندی و استعدادهایشان بهره مند می‌شوند.

نمایش بیشتر نمایش کمتر
مشخصات دانشگاه Falmouth University
 • سطح تحصیلات

  تحصیلات تکمیلی 5% کارشناسی 95%
 • نحوه مطالعه

  نیمه وقت 3% تمام وقت 97%
 • دانشجویان از کجا آمده اند؟!

  اروپا 3%
  انگلیس 91% دیگر6%
 • محل اقامت

  دانشگاه اسکان دانشجویان سال اول را در اقامتگاه های متعلق به دانشگاه، اقامتگاه های تحت مدیریت دانشگاه و سکونتگاه های تایید شده از سمت دانشگاه، تضمین می‌کند، مشروط بر این که برای اقامت در خوابگاه ها به موقع درخواست داده باشند. گزینه های اقامتی متناسب با سلایق و بودجه دانشجویان می‌باشند و شامل آپارتمان های اختصاصی با منظره رو به دریا و اتاق های شخصی در آپارتمان های مشترک می‌باشند. تیم مشاوره محل اقامت، در یافتن خوابگاه مناسب دانشجویان را پشتیبانی می‌کنند. خوابگاه ها با نظارت شبانه روزی کارکنان و وجود دوربین های مدار بسته از امنیت کافی برخوردارند. همچنین تیم ResLife برای کمک به دانشجویان ساکن در اقامتگاه ها طیف وسیعی از فعالیت ها را ارائه می‌دهد.

 • مشاغل دانشجویی

  تیم خدمات اشتغالزایی دانشگاه، یک تابلوی شغلی را ارائه می‌دهد که در آن طیف گسترده ای از کارهای نیمه وقت و کارآموزی تبلیغ می‌شود. فرصت های شغلی در منطقه شامل کار در کافه ها، رستوران ها، مغازه ها و اماکن گردشگری می‌باشد. دانشجویان می‌توانند به عنوان سفیران دانشجویی و یا در پست ایجاد محتوا برای کانال های دیجیتال دانشگاه نیز مشغول به کار شوند.

 • کتابخانه

  هر دو پردیس دانشگاه دارای کتابخانه می‌باشند. کتابخانه پردیس Penryn به صورت شبانه روزی و در تمام طول هفته در دسترس است و در هر دو پردیس مجموعه های IT در دسترس می‌باشند. طیف وسیعی از فضاهای مطالعاتی همچون سالن های مطالعه گروهی و سالن های مطالعه با سکوت کامل و امکان دسترسی به WiFi برای دانشجویان فراهم شده است. همچنین تیمی از کتابداران، تکنسین ها و بایگانی کنندگان نیز در دسترس دانشجویان می‌باشند. جشنواره کارگاه ها که در دانشگاه برگزار می‌شود، فرصت دسترسی به منابع و امکانات هر دو کتابخانه را به دانشجویان می‌دهد.

 • خدمات درمانی و پزشکی

  دانشگاه به همه دانشجویان توصیه می‌کند تا در مطب یک پزشک عمومی محلی ثبت نام کرده و پرونده پزشکی تشکیل دهند. دانشجویان در هر دو پردیس به داروخانه و مراکز خدمات دندان پزشکی دسترسی دارند. در این دانشگاه خدمات بهداشت روان، مشاوره محرمانه و پشتیبانی از دانشجویان نیز ارائه می‌شود. همچنین یک مربی خصوصی در اختیار دانشجویان سال اول کارSwimسی قرار می‌گیرد تا بتواند به راحتی در دانشگاه اسکان یابد.

 • کیفیت و پشتیبانی تحصیلی

  تیم مهارت های دانشگاهی، کارگاه های آموزشی را در زمینه مقاله نویسی، ارائه مطلب و برنامه ریزی، در محوطه دانشگاه برگزار می‌کند. همچنین جلسات آموزش نرم افزار برای توسعه مهارت های دیجیتالی در دسترس دانشجویان قرار گرفته است. دوره های آموزش زبان انگلیسی نیز برای دانشجویانی که انگلیسی زبان دوم آن هاست، فراهم شده است و دوره های آموزش زبان های اسپانیایی، فرانسوی و آلمانی نیز با تخفیف برگزار می‌شود.

دیگر ویژگی‌های این دانشگاه
جوایز TEF
 • TEF چیست؟

  در صورت نیاز به ارائه خدمات درمانی به دانش آموزان، مدرسه پرستار مخصوص به خود را دارد و حتی کلیه مسئولین و کارمندان مدرسه آموزش کمکهای اولیه دیده اند. در نهایت اگر دانش آموزی به خدمات بیمارستانی احتیاج داشته باشد, دانش آموز را به بیمارستان منتقل میکنند

متعلق به چه موسساتیست؟ جایزه
نشان طلايي تي اي اف ارائه دهنده اموزش و پژوهش ها در بهترين و بالاترين كيفيت ممكن به همراه نتيايج درخشان دانشجو ها در اين دانشگاه ها ميباشد. TEF Gold
نشان نقره اي تي اي اف ارائه دهنده كيفت بالاي اموزشي، يادگيري و همچنين نتايج بسيارخوب دانشجويان در اين دانشگاه ها است. TEF Silver
نشان برنز تي اي اف ارائه دهنده ي كيفيت قابل قبول اموزش با استاندارد هاي دانشگاهي كشور انگلستان است. TEF Bronze
اين موسسات موفق به كسب استاندارد هاي اموزشي و تحقيقاتي دانشگاه ها در كشور انگلستان شده اند و در حال حاضر اطلاعات كافي در تعين رتبه تي اي اف اين دانشگاه ها در دسترس نيست. TEF Provisional
تجربیات پیوندی

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین
Application Form