Cardiff Metropolitan University

Cardiff Metropolitan University

 • شهر کاردیف
 • تعداد دانشجو 10675 نفر
 • TEF Silver

درباره Cardiff Metropolitan University

اگر شما برای تحصیل در مقطع کارSwimسی یا کارSwimسی ارشد داوطلب هستید، دانشگاه متروپولیتن کاردیف یک انتخاب عالی برای دانشجویان بین المللی است که می‌توانند در انگلستان تحصیل کنند. دانشگاه متروپولیتن کاردیف در شهر پر جنب و جوش کاردیف واقع شده است. این دانشگاه آموزش متمرکز و حرفه ای Swimخته شده ای را ارائه می‌دهد. دانشگاه پذیرای1200 دانشجوی بین المللی از بیش از 143 کشور جهان می‌باشد. چشم انداز دانشگاه این است که آموزش، تحقیق و نوآوری را با همکاری دانشجویان، دولت ها، تجارت و صنعت و با مزایای ملموس برای افراد جامعه و اقتصاد فراهم کند. دانشگاه اطمینان حاصل می‌کند که هر دانشجویی که فارغ التحصیل می‌شود از پتانسیل های خود برای انجام کمک های برجسته برای نسل خود و نسل های آینده برخوردار است. دانشجویان بین المللی از لحاظ تجربیات و دیدگاههای بی نظیری که توسط فرهنگ های مختلف دارند، ارزشمند و مورد احترام هستند و تجربه تحصیل را برای همه دانشجویان غنی می‌کنند.

نمایش بیشتر نمایش کمتر
مشخصات دانشگاه Cardiff Metropolitan University
 • سطح تحصیلات

  تحصیلات تکمیلی 27% کارشناسی 73%
 • نحوه مطالعه

  نیمه وقت 13% تمام وقت 87%
 • دانشجویان از کجا آمده اند؟!

  اروپا 3%
  انگلیس 74% دیگر23%
 • محل اقامت

  اقامتگاه های دانشگاه با بیش از 1000 اتاق خواب دانشجویی در پردیس های Cyncoed و Plas Gwyn، آماده خدمت رسانی به دانشجویان می‌باشد که 600 اتاق تک نفره و سرویس کامل می‌باشد. علاوه بر اقامتگاه ها 250 اتاق در 3 سالن خصوصی نیز در دسترس دانشجویان است. تیم خدمات اقامتی دانشگاه از طریق ارتباط با صاحب خانه های مورد تایید به دانشجویانی که به دنبال محل مناسب برای سکونت در خارج از دانشگاه هستند، کمک می‌کند. 3 مرکز اقامت برای دانشجویان در نظر گرفته شده است.پردیس Cyncoed در منطقه مرفه Cyncoed، تنها 2 مایل با مرکز شهر کاردیف واقع شده است. تالارها در محوطه دانشگاه هستند و این امر را برای هر کسی که در دانشکده ورزش یا آموزش و پرورش تحصیل می کند ایده آل می‌کند. در این پردیس به طور مرتب اتوبوس های Met Rider و 52 Busiff Bus دانشجویان را بین دانشگاه ها و به مرکز شهر منتقل می‌کنند.دانشجویان مقیم قادر به دسترسی به طیف گسترده ای از امکانات ورزشی، آزمایشگاه های رایانه ای 24 ساعته،خشکشویی در محل و کافی نت ها هستند. پردیس Plas Gwyn در Llandaff واقع شده است که به راحتی برای دانشجویانی که در پردیس Llandaff شرکت می‌کنند در دسترس بوده و تنها دو مایل با مرکز شهر فاصله دارد. سالن های Plas Gwyn بطور مرتب توسط Met Rider سرویس می دهد که دانشجویان را بین دانشگاهها و سایر مسیرهای اتوبوس کاردیف حمل می‌کند. Plas Gwyn از 393 اتاق خواب یک نفره تشکیل شده است که همگی خود پذیرایی و حمام اختصاصی دارند. اتاق ها در آپارتمان های هشت طبقه، طبقه بندی شده اند که در آنها آشپزخانه و ناهار خوری مشترک است. Plas Gwyn برای دانشجویان کاردیف مت که در دانشکده مدیریت کاردیف، دانشکده هنر و طراحی کاردیف و دانشکده علوم بهداشت کاردیف تحصیل می‌کنند مناسب است.

 • مشاغل دانشجویی

  کاردیف یکی از شهرهای در حال رشد اروپا می‌باشد از این رو یافتن کار پاره وقت در این شهر به راحتی امکان پذیر است. خدمات شغلی دانشگاه کارگاه های شغلی منظم از جمله کارگاه مشاغل پاره وقت و فصلی را در آغاز سال ارائه می‌دهد. در سایت دانشگاه بخش مشاغل دانشگاه کاردیف همیشه لیستی از نیازمندی ها برای استخدام وجود دارد شما می‌توانید با پر کردن فرم و درخواست دادن استخدام شوید. برای کارکنان و دانشجویان از منابع مختلف فرصت هایی در دسترس است. به عنوان مثال، بودجه کمیسیون اروپا، پروژه های Erasmus + ، شرکای آموزش فراملی کاردیف مت (TNE) و بورسیه های سانتاندر. برخی از این فرصت ها همچنین این امکان را برای شما فراهم می‌کنند که بتوانید برای بورس تحصیلی کاملاً گسترده، هزینه های مشارکت، سفر برگشتی، بیمه و امرار معاش زندگی بپردازید.

 • کتابخانه

  همه پردیس ها دارای کتابخانه های مجهز با منابع مطالعاتی غنی می‌باشند. دانشجویان می‌توانند هفت روز هفته به صورت 24 ساعته از خدمات و امکانات کتابخانه ها بهره مند شوند. برنامه اختصاصی MyCardiffMet به دانشجویان اجازه می‌دهد تا منابع و امکانات موجود در محوطه دانشگاه ها را بررسی کنند. ترکیبی از فضای کار آرام و اتاقهای مطالعه موجود است. لپ تاپ ها را می‌توان در طول سال از طریق مراکز آموزشی اختصاصی رزرو کرد. در سراسر کتابخانه های دانشگاه بیش از 170000 کتاب فیزیکی، 188000 کتاب الکترونیکی و 101000 عنوان چاپی و دیجیتالی دارند. در حالی که می‌توانید در ساعات کاری از مراکز یادگیری به کتابهای فیزیکی دسترسی داشته باشید، کتابهای الکترونیکی و عناوین دیجیتالی در هر زمان و هر کجا که می‌خواهید قابل دسترسی هستند. با انتخاب بیش از 400000 عنوان ، پیدا کردن آنچه می خواهید می‌تواند یک کار دلهره آور باشد. خوشبختانه، MetSearch پیدا کردن آنچه شما به دنبال آن هستید را آسان می‌کند.

 • خدمات درمانی و پزشکی

  پشتیبانی ویژه معلولیت از طریق خدمات دانشجویی ارائه می‌شود، که این شامل یک مرکز سنجش ویژه معلولیت در محوطه دانشکده Llandaff است. مهارت های مطالعه و ارزیابی فناوری برای دانشجویان دارای معلولیت در دسترس است.کادر دانشگاه می تواند به شما در زمینه حمایت از معلولیت،مشکلات خواندن، سلامت روان و مشاوره کمک کند. خدمات مشاوره یک محیط امن، حمایتی و محرمانه ارائه می دهد تا در مورد هر مسئله ای که تجربه می کنید، صحبت کنید، این جلسات رایگان بوده در طول سال تحصیلی دایر هستند.

 • کیفیت و پشتیبانی تحصیلی

  هر دانشجو یک معلم شخصی خواهد داشت که در طول دوره تحصیلات شما در Cardiff Met به شما اختصاص داده می‌شود. معلم شخصی شما معمولاً عضو کادر علمی دوره شما خواهد بود.آنها از طریق جلسات آموزشی برنامه ریزی شده که حداقل یک بار در هر ترم اتفاق می افتد، شما را پشتیبانی می‌کنند.این پشتیبانی می‌تواند شامل بحث در مورد دستاوردهای دانشگاهی شما و زمینه هایی باشد که به پیشرفت نیاز دارند یا هر مسئله شخصی که ممکن است تجربه کنید. فارغ از پرس و جو، معلم شخصی شما قادر خواهد بود تا شما را به مناسب ترین فرد یا پشتیبانی در داخل دانشگاه یا فراتر از آن ارجاع دهد.

دیگر ویژگی‌های این دانشگاه
جوایز TEF
 • TEF چیست؟

  در صورت نیاز به ارائه خدمات درمانی به دانش آموزان، مدرسه پرستار مخصوص به خود را دارد و حتی کلیه مسئولین و کارمندان مدرسه آموزش کمکهای اولیه دیده اند. در نهایت اگر دانش آموزی به خدمات بیمارستانی احتیاج داشته باشد, دانش آموز را به بیمارستان منتقل میکنند

متعلق به چه موسساتیست؟ جایزه
نشان طلايي تي اي اف ارائه دهنده اموزش و پژوهش ها در بهترين و بالاترين كيفيت ممكن به همراه نتيايج درخشان دانشجو ها در اين دانشگاه ها ميباشد. TEF Gold
نشان نقره اي تي اي اف ارائه دهنده كيفت بالاي اموزشي، يادگيري و همچنين نتايج بسيارخوب دانشجويان در اين دانشگاه ها است. TEF Silver
نشان برنز تي اي اف ارائه دهنده ي كيفيت قابل قبول اموزش با استاندارد هاي دانشگاهي كشور انگلستان است. TEF Bronze
اين موسسات موفق به كسب استاندارد هاي اموزشي و تحقيقاتي دانشگاه ها در كشور انگلستان شده اند و در حال حاضر اطلاعات كافي در تعين رتبه تي اي اف اين دانشگاه ها در دسترس نيست. TEF Provisional
تجربیات پیوندی

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین
Application Form